Сериал Сила. Повернення додому - українською смотреть онлайн

Sila
Добавлена серия 153-154
Трирічну дочку Силу бідні батьки вирішили віддати в місто Стамбул, в сім'ю багатіїв. Дівчинка росла у прийомній сім'ї не знаючи турбот і нестачі в грошах. Прийомна сім'я стала їй, як рідна, її любили і виховували як рідну дочку. З роками вона отримала гідну освіту. Тим часом, її рідний брат живе в рідному Мардіні, закохується в дівчину з багатої сім'ї і викрадає її. У той же час ця сім'я хоче, щоб за їхнього сина Боран видали заміж Силу. Обманним шляхом Силу повертають у рідне місто, і намагаються видати її заміж. Сила протестує проти такої традиції, але несподівано для себе закохується. Турецький серіал Сила. Повернення додому дивитися онлайн

Сериал Сыла. Возвращение домой на русском смотреть онлайн

Смотреть сериал Сила. Повернення додому - українською онлайн бесплатно

Уважаемые пользователи!

Серии сериалов добавляются по мере выхода серий или перевода.

Подпишитесь, пожалуйста, на уведомления о выходе новых серий
(”звездочка” над плеером).

Просим вас соблюдать правила сайта.

Задать вопрос администратору

  2.6 из 5 424853 голосов, 4 отзывов

4 комментария

avatar
Супер кіно з великим, ніжним, чесним коханням. Боран з Силою своею турботою за бідних людей перемогли страшні звичаї Туречини в стародавні часи, які завдавали людям велике горе і страдання. Дякуємо всім артистам, які так прекрасно виконали свої ролі. Також велика подяка укр. перекладачам за лагідний і ніжний переклад. Прохання повторіть по телевізору.
avatar
чем закончился сериал вообще? Боран и Сыла вместе?
avatar
Все будет хорошо, так сказать через тернии к звездам. О любви Борана и Сылы будет сложена легенда, и старики будут рассказывать ее детям.
avatar
Дуже шкода, що у вашому анонсі є неприпустимі помилки. Ім; я головного героя Боран, а не Бора. І Силу не намагаються, а видають насильно заміж по обміну нареченими.
Дуже дякую за такий чудовий серіал, який, нажаль,іде не в той час в ефірі, коли його можуть подивитися всі бажаючі. Я, наприклад, саме в цей час працюю. Тому довелося подивитися всі серіі російською мовою в інтернеті. Та, коли маю змогу, то з великим задоволенням дивлюсь цей серіал українською мовою. І переклад,і голосі головних героїв на украінській мові мене в загалі влаштовують.Нічим не поступаються російському перекладу, а іноді, навіть, краще за російський.
Дуже дивно, що досі не має відгуків від глядачів каналу «1+1», бо серіал захоплюючий, перші 30 серій, в загалі,«ульотні», дивилася на одному подиху.Дуже романтичний, дуже добре грають турецькі акторі, всі.Дуже красива музика. Отримала задоволення,і всім бажаю того ж при перегляді цього серіала.